Özge Reklam olarak; Işıklı tabela, Işıksız tabela, Kutu Harf tabela, Pleksi tabela, Alüminyum tabela, Ayaklı tabela, Paslanmaz tabela, Totem tabela, Lightbox tabela, Oyma tabela, Branda tabela, Fason tabela, Dijital baskı, Folyo kesim, Lazer kesim, Cnc Kesim ve Stand uygulamaları gibi ürünlerde müşterilerimizin adına onların logo ve markaları ile istenilen nitelikte ve ölçüde uygun fiyatlara kaliteli tabela imalatı yapmaktayız..

Misyonumuz; "Daima müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda ve en yüksek standart kalitede açık hava reklamcılığı hizmeti yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmek."

Vizyonumuz; Bölgemizde beklentilerin üzerinde hizmet vererek uygun fiyata iç mekan ve açık hava reklamcılık hizmeti sağlayarak firmamızı büyüme seviyesine yükseltme ve müşteri odaklı büyüyen "Açık Hava Reklamcılık Firması" konumuna erişmek.

Değerlerimiz; Üstün Hizmet kalitesi, Bütçe dostu fiyat, İnsana saygı ve çevreye duyarlılık, Yenilikçilik, Çözüm ve memnuniyet odaklılık..

İletişime geçmek, fiyat almak için Teklif formunu doldurabilir
bunun yanında Telefon, E-mailWhatsapp gibi kanallarlada ulaşım sağlayabilirsiniz..

1Tabela Çeşitleriniz Nelerdir ?
Özge Reklam aşağıdaki tabela çeşitlerinin üretim ve montaj hizmetini vermekte.

Işıklı Tabela

Işıksız Tabela

Ayaklı Tabela

Pleksi Tabela

Totem Tabela

Kutu Harf Tabela

Alüminyum Tabela

Vinil Germe Tabela

Dekupe Oyma Tabela

Paslanmaz Harf Tabela

Ayaklı Dezenfektan Standları

2Tabela Üretiminiz Ne Kadar Sürer ?
Özge Reklam Müşterilerinin istekleri doğrultusunda tabela çeşidine ve boyutuna göre minimum 7 iş gününde tabela üretim ve montaj hizmetini taahhüt eder.
3Tabela Fiyatlarınız Ne Kadar ?
Firmanızın yapısına uygun tabela yaptırmak istiyorsanız, fiyatlarımız tercih edeceğiniz tabela çeşitine ve özelliklerine göre metrekare ve malzeme bazında değişmekte Özge reklam tarafından uygun fiyata, kaliteli çözüm şeklinde sunulmaktadır…
4Tabelada Kullandığınız Malzemeler Orijinal mi ?
Özge Reklam Müşterilerine en uygun fiyata; tabela, sarf malzeme ve ışıklı tabelalarda orijinal led modül ve trafo kullanmayı taahhüt eder.
5Tabela için Fatura Kesiyormusunuz ?
Evet, E-Fatura mükellefi olduğumuz için bize verdiğiniz bilgiler tarafımızca faturaya kesilir ve akabinde vermiş olduğunuz E-Posta adresinize Pdf olarak gönderilir.
6Tabelalara Garanti Veriyor musunuz ?
Özge Reklam üretin ve montajını yaptığı tabela ürünlerine 12 ay garanti süresi taahhüt eder.
7Sipariş Süreci Nasıl İşliyor ?
KEŞİF & ÖLÇÜ

Özge Reklam tecrübeli ölçü keşif ekibiyle müşterinin talebi doğrultusunda tabela yapılacak yerin ölçülerini almakta ve detaylı keşif yapmaktadır.

TASARIM

Özge Reklam tecrübeli grafik tasarım ekibi keşif ekibinden aldığı ölçülerle müşterinin talebi doğrultusunda ürün görsel tasarımı yapmaktadır..

PROJE SUNUM

Özge Reklam tecrübeli proje ekibi tasarımı yaptıktan sonra müşteriden onay alarak ürünü üretim hattına göndermektedir.

ÜRETİM

Özge Reklam üretim ekibi proje onayını aldıktan sonra üretime geçer. Üretim süresi işin boyutuna göre maksimum 1 haftadır.

MONTAJ

Özge Reklam montaj ekibi üretim bittikten sonra müşteri ile irtibata geçerek en kısa sürede ürünleri montaj yapar.