Değerli müşterimiz teklif formunu doldurarak, taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

En kısa süre içerisinde talebinize geri dönüş yapılacaktır.

  NEDEN FORM DOLDURMALIYIM ?

  Form Doldurmamın Amacı Nedir?

  Talebinizi alınacak ve en kısa sürede tarafımıza ulaşacak ve en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

  Müsait olan ve ilgilenen profesyoneller 24 saat içerisinde fiyat tekliflerini gönderecekler.

  Doğru fiyat almak için detaylar Önemlidir!

  İstemiş olduğunuz ürünle ilgili detayları eksiksiz doldurun.. Bir fotoğraf çok şey anlatır.

  Örnek beğendiğiniz ürün için lütfen Fotoğraf ekleyiniz..

  Reklam Tabelası Seçimi Neden Önemlidir?

  Reklam Tanıtım tabelaları Firmanızın ve sizin tarzını yansıtır. Yapacağımız tasarımlar ile rakiplerinize karşı 1adım önde olur ve sergilemiş olduğunuz markaların değerini arttırmanızda yardımcı olmaktayız. Yapmış olduğumuz tasarımlar ile kurumsal firmaların çizgilerini bozmadan , kurumsallaşmak isteyen firmalarında kurumsallaşma döneminde iyi bir rol oynarız..

  Çalışacağınız iş Ortağınızı Doğru Seçmenin Avantajları…

  Özge reklam, ile çalışmaya karar verdiğiniz zaman, sipariş vermiş olduğunuz Hizmeti size belirtilen zamanda ve belirtilen kalitede tasarımdan montaj aşamasına kadar her an sizin kontrolünüzde tasarım ve İmalat görüntülerini takip ederek 1 adım önde olun ve aklınızda hiç bir soru işareti kalmasın..

  Biz kimiz ?

  Özge reklam” sektörde 22 yılını geride bırakan çeşitli firmalarda deneyim kazanmış Murat Atmaca tarafından 2014 yılında kurulmuş olup istanbul ve izmitte Pleksi harf, Kutu Harf, Paslanmaz harf, Alüminyum tabela, Yönlendirme tabela, Totem tabela, Vinil(Branda) tabela, Işıklı – Işıksız Tabela, Dekupe oyma tabela, LED tabela, Dijital baskı, Stand çalışmaları ve Fason üretim gibi konularda işine ve müşterisine değer veren bir ekiple hizmet sunan bir reklam atölyesidir.. Yaptığımız işlerde bahane değil, çözüm üreten bunun içinde daima disiplinli ve programlı çalışan bir ekibe sahibiz.. Uygun fiyata kaliteli işçilik bizim işimiz !